úterý 10. prosince 2013

Tady je moje přání.

A tady 5 cvičení z kopie které jsme za domácí úkol měli udělat.
4. cvičení
2. cvičení


1. cvičení
3. cvičení
5. cvičení


neděle 24. listopadu 2013

čtvrtek 21. listopadu 2013

Taky jsme v dějepise dostali úkol nakreslit keramickou nádobu z pravěku a tady je.

V dějepise jsme měli nakreslit v malování představu lovu.

19.11. jsme dostali v angličtině domácí úkol napsat o dvou zvířatech, tak tady to je.

sobota 16. listopadu 2013

čtvrtek 17. října 2013

Také jsme měli za domácí úkol vypočítet 2 příklady pomocí vědecké a standartní kalkulačky, tak tady to je.


úterý 15. října 2013

Za domácí úkol jsme měli pracovat s kalkulačkou a s její pamětí.

neděle 6. října 2013

Za domácí úkol jsme měli také doděla v malování vstupní, výstupní a vstupněvýstupní zařízení moje práce je zde.

Za domácí úkol jsme měli v malování udělat domek pomocí kopírování na moji práci se můžete podívat zde.

V hodině informatiky jsme trénovali křivky na moji práci se můžete podívat zde.