čtvrtek 3. prosince 2015

Musela jsem si upravit animaci, tak tady je konečná verze i s popisky :) .


Momentálně pracujeme s malováním různých obrazců ve Wordu a Writeru. Tady jsou úkoly, co jsme z nich dostali + trojúhelník co jsem si ještě doma dodělávala.

Ve Wordu

Ve Writeru


Zde je prezentace na téma Aristotelés do chemie.

úterý 17. listopadu 2015

pondělí 9. listopadu 2015

Tady jsou úkoly se styly ve Writeru a oprava úkolu na styly ve Wordu (první verzi toho ve Wordu by tu nemělo moc smysl dávat :) ).

Writer

Word (moc to písmo nejde vidět :/ )


Zde je moje výuková animace :) .


sobota 10. října 2015

Sice na poslední chvíli, ale konečně jsem dokončila svůj příspěvek do soutěže Malujeme myší :D Mohli jsme si vybrat ze dvou témat: Vesmír a Škola, co jsem si vybrala já, asi poznáte :) . 



čtvrtek 8. října 2015

A další program, co jsme si měli nainstalovat (tentokrát do angličtiny) byl DynEd, program na procvičování a zlepšení naší angličtiny. Docela fajn program :D , až na tu zdlouhavou instalaci.




Asi před týdnem jsme si měli stáhnout OpenOffice Writer, nebo LibreOffice Writer. Já už jsem na počítači Writer měla, tak tady je aspoň jak všechny programy z balíku LibreOffice vypadají v metru :) .

Tady je můj úkol do infošky :) . Měli jsme vytvořit šesti-sloupcovou tabulku a víceúrovňový seznam o savcích a rybách. obojí jsme měli vypracovat ve Writeru a Wordu. 

Ve Writeru

Ve Wordu

pondělí 28. září 2015

V informatice jsme pracovali s textem v pokročilých textových editorech, jako je Word a Writer. Za domácí úkol jsme měli upravit slova v textu různými způsoby, které nejsou možné provést ve WordPadu a do závorky za ta slova napsat, jak jsme je upravili. Jak jsem se s tím poprala já můžete vidět zde :) .


neděle 20. září 2015

Na úterý 11.9. máme vytvořit prezentaci na námi vybrané téma. Já jsem si vybrala Zajícovité. A tady je moje prezentace☺ (ten mega králík na předposlední straně je super :D ).



pátek 11. září 2015

S novým rokem přichází i nový design na blog. Zde je můj pokus o vytvoření záhlaví. Dělala jsem ho na rychlo a pravděpodobně si budu dělat ještě jedno.


neděle 28. června 2015

Zde je podle mě 6 nejlepších fotek z výletu k Rešovským vodopádům :) .






neděle 14. června 2015

A tady jsou fotky, které posílám do fotosoutěže "Voda" :) mně osobně se nejvíc líbí ta fotka s růží.





Zde jsou fotky, které posílám do fotosoutěže "Zvíře". 4 jsou ze zoo a ta poslední je fotka naší Beckyny :D .





úterý 2. června 2015

Zde je můj plakát o filmu do výtvarky :) . Pardon, špatná kvalita. Jo a to černé za nadpisem je "kouř" :P .



pondělí 1. června 2015

Do angličtiny jsme měli za úkol vytvořit prezentaci Present Perfect tense.


Do DropBoxu jsme si měli stáhnout svoje úkoly z informatiky. Já už si tam dala i angličtinu.


neděle 31. května 2015

čtvrtek 28. května 2015

Tak nakonec jsem svůj mobil ve SketchUpu musela opravit, a takhle vypadá konečná verze :P .

pondělí 25. května 2015

Ve SketchUpu jsme si ještě měli vytvořit svůj mobil. Zde je moje práce (ze dvou úhlů).

V Cloudové službě Dokumenty jsme měli vytvořit referát a sdílet ho s panem učitelem. Já jsem dělala referát o Leonbergrovi, což je jedno z mojich oblíbených psích plemen (taky mám doma Leonbergra ;) ) .
Zde je můj referát.
No uznejte, nejsou skvělí? :D

neděle 10. května 2015

A do přírodopisu jsme měli vytvořit prezentaci na určitou skupinu ptáků. My jsme měly Tučňáky :) .

Asi z 20. 4. máme do občanské výchovy zadaný úkol, kde máme vypracovat "Druhy umění" a jejich příklady.

Měli jsme si založit DropBox účet. Můžu jen doufat, že jsem si ho založila a stáhla správně :P .

A to samé platí u SketchUpu.